Jim na víkend aneb ježek navíc

18. března 2012 v 23:20 | Charis |  kapitolovky by Charis


Většina lidí chce o víkendu někam vyrazit. Odpočinout si od povinnostích všedního dne nebo strávit příjemné chvíle se svými blízkými. Kupodivu nebyl Jim Moriarty výjimka, jelikož práce konzultujícího zločince může být nakonec také únavná.

Život v bytě na Baker street nebyl rozhodně nikdy všední. Ale od té doby, kdy za jeho obyvateli Sherlockem Holmesem a Johnem Watsonem začal na víkend přijíždět Jim, začal být ještě zajímavější, neboť si s sebou nikdy nezapomněl přivézt svého nejlepšího přítele.Toto může být nikdy nekončící cyklus povídek, jejichž kapitoly budou buď drabble nebo krátká zkazka, takže ve své podstatě klasickou kapitolovou povídkou rozhodně není a každá 'kapitola' je tedy čitelná (a doufám, že i pochopitelná) i bez přečtení předchozích. Jednotlivé povídky vznikly všechny na základě stejného námětu (posedlosti), kterým je momentálně ježek. Jako nejlepší vysvětlení tohoto mého prapodivného prohlášení může posloužit tento jistý odkaz.

Kapitoly by měly přibývat po týdnu. Budu se snažit, aby se tu objevovaly vždy před víkendem nebo o víkendu, ale může se stát, že se mi ani toto časové rozpětí nepodaří vždy dodržet Nevinný

John Watson is a hedgehog. Do you research.

Postavy: Sherlock Holmes, John Watson, Jim Moriarty, ježek
Upozornění: částečné AU (Jim je kamarád), ježek
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama