Únor 2013

Laptop

26. února 2013 v 22:37 | Englantine |  jednorázovky by Englantine
Tak po dlouhé době něco aktuálního. Tato jednorázovka vznikla jednou večer, možná tak před týdnem, na jedno ze zadání Charis. Je to slátanina, kde najdete sexuální narážky, zmínky gay sexu (ale nic nečekejte, tak se moc nelekejte, či neradujte), nemocného Jamese Moriartyho a pečujícího Sebastiana Morana. A do záznamu, zmíněnou knihu jsem nečetla, tudíž proti ní nemohu nic mít a ani nevím zda jsou uvedené věci pravdivé, ale prostě se mi na základě hunbuku, který způsobila hodila jo a také, za všechno může Charis!
***

Kontakt na Facebook

25. února 2013 v 23:14 Oznámení
Pokud by vám nestačilo sledovat náš blog, můžete si nás také přidat do přátel na Facebooku, kde budete mít perfektní přehled o nových povídkách, ale také zde vystavujeme na různých místech posbírané obrázky s tématikou Sherlocka BBC či Doctora Who, které nám přinášejí nemalou inspiraci v naší tvorbě:


Oblíbené stránky

25. února 2013 v 22:54 Oblíbené stránky

Posvátné stránky všech čtenáří a spisovatelů slashe.

Blog se spoustou fanfiction na Sherlocka BBC, u kterého stále znovu a znovu umíráme blahem.

Blog s povídkami na Sherlocka BBC, Doctora Who a další.

Blog, na kterém se najde FF na Sherlocka BBC.

Blog naší drahé Dorei, která píše fanfiction na Glee a nově také na Supernatural. Objevují se zde také překlady a povídky od Lucille.

Blog, kterým to všechno začalo. Dorea a Charis píší HP fanfiction.

Konverzace

21. února 2013 v 13:42 | Charis |  jednorázovky by Charis
Tato krátká povídko-konverzace vznikla jako malý dáreček pro mou drahou Englantine k jejímu dni. Vždy se mi tento typ povídek hodně zamlouval a už dávno jsem chtěla něco podobného sepsat sama. A je to tady, takže...

Všechno nejlepší, Englantine! Snad tě to pobaví a zažene nemoc Usmívající se


Jim v černém

19. února 2013 v 22:42 | Charis |  kapitolovky by Charis
Má historicky první dokončená kapitolová povídka. V době, kdy jsem jí začala psát, jsem byla značně ovlivněná horerem s názvem Žena v černém, který mě vlastně k jejímu napsání i dost inspiroval. Ovšem dopsaná byla teprve v nedávné době, a proto se také děj vyvíjí od psycho-thrileru ke komedii Nevinný Ale já za to nemůžu. To samo.


Děj v podstatě navazuje na Reichenbach fall, až na tu drobnost, že Sherlock nefingoval svou smrt. Žijí si s Johnem spokojeně na Baker street. Ale jen do chvíle, kdy Sherlock na dva týdny zmizí a John je náhle vtáhnut do víru nepříjemných setkání a teroru, který poleví teprve, až když se detektiv vrátí. Ovšem tím to zdaleka nekončí...


Králíček

7. února 2013 v 20:46 | Englantine |  zkazky z Baker street by Englantine
Dnes pro změnu blog ignoruje Englantýninu snahu přihásit se a přidat další příspěvek, a proto to udělám já, Charis. Následující zkazka je vlastně dialog, který se sem Englantýna rozhodla dát proto, že tak nějak volně navazuje na předchozí přidanou jednorázovku ode mně.
Užijte si ji!