Olympijské hry 2012

4. dubna 2013 v 18:55 | Englantine |  jednorázovky by Englantine
Tak, než se tu objeví další kapitola Jima v černém, je znovu řada na mě. Tentokrát je to jednorázovka, která vznikla asi před měsícem večer, když Charis chtěla večerníček a poslala mi zadání. Varování: je to opět "MorMor" a může obsahovat zmínky homosexuálního sexu.


***
olympijské hry 2012
slunečnice
večerní noviny

Černý Chevrolet Centennial Edition Corvette zastavil před starým viktoriánským domem. Vystoupil z ní vysoký muž v kožené bundě a sundal si tmavé sluneční brýle. Podíval se na dům, který už dva roky považoval za svůj domov. Byl na misi tři dny a jako vždy se vracel s rozporuplnými pocity. Ač se těšil na svého přítele a na to, jak si konečně vybije svou sexuální frustraci, ale na druhou stranu byl vyčerpaný a byl by neskonale vděčný za trochu tepla rodinného krbu, ale věděl, že to je poslední věc, které se v domácnosti Morriarty-Moran dočká, už teď byl nervózní z toho, co všechno Jim za tři dny jeho nepřítomnosti provedl.
Automaticky zamířil do suterénu, kde se na ploše asi jednoho hektaru nacházela série Jamesových laboratoří a dalších místností, jejíž účel nikdo kromě geniálního konzultujícího zločince nechápal. Nestihl ani začít uvažovat, kde by jeho milenec mohl být, když mu spadla čelist překvapením. Tam, kde se určitě ještě před pár dny nacházela laboratoř a kyslíková komora byl nyní otevřený prostor s antukovým hřištěm a když se rozhlédl kolem, tak se všude pracovalo.
"Sebe v kanceláři jedna, třetí dveře napravo." ozval se Jimův hlas z interkomu a Sebastian stále omámen tím, kde se to ocitl automaticky poslechl. Vzal za kliku a ocitl se v místnosti, která vypadala jako regulérní lékařská ordinace. Kromě toho, že tam bylo něco jako běhací pás a na něm malý hubený chlápek se zvláštním odstínem pleti, který měl na sobě připevněné různé elektrody, které byly evidentně vedené k počítači, kde seděl James Moriarty v černém lékařském plášti, tedy pokud by černé lékařské pláště existovaly.
"Mise byla úspěšná." konstatoval, nemusel se ptát.
"Jak?" Sebastian se stále snažil zpracovat co všechno kolem sebe viděl.
"Myslíš, jak se mi to tu povedlo tak rychle přestavět? Ano docela působivé i na mě, ale nic zvláštního, peníze, vyhrožování, peníze a strach, jako obvykle."
"Ale proč?"
"Od slunečnic jsem nebyl ani v debilních večerních novinách!!" jako obvykle se Jamesova osobnost přepnula ze stoického klidu na šílenou fretku na kreku.
"Promiň Jimmy, ale nerozumím ti." Sebastian se konečně probral z překvapení a dokázal mluvit svým obvyklým, lehce arogantním tónem, který Jima tak vytáčel, ale také mu způsoboval kalhotový problém.
"Od té doby, co jsem poslal královně svou speciální slunečnici a ona měla ten rozkošný rypáček, tak žádný z mých geniálních činů neotiskly ani na hlavní stránce debilních večerních novin! A to je to už týden! Proto potřebuji něco velkolepého, co bude na titulních stranách novin celého světa po měsíce!"
"Prosím jen ne další krádež internetu." zamumlal Sebastian.
"Sebe nebuď hloupý, internet je největší médium, tím bych se připravil o hodně publicity, tedy ne já, ale tady můj drahý přítel Objekt 2. Na jméně budu muset ještě zapracovat, ale tady náš malý přítel letos vyhraje všechny olympijské zlaté medaile, no pokud zbude čas tak stvořím další dva na druhé a třetí místo, ale on je prvořadý."
Sebastian zamrkal a zamračil se, to čeho se obáva,l se stalo, jeho přítel definitivně zešílel. Proto promluvil tichým konejšivým hlasem:
"Jime, zlato, to je nemožné, navíc hry začínají za tři týdny, nechceš to nechat až na příští? Měl bys další čtyři roky na přípravu a mohlo by to být velkolepé." domlouval mu v naději, že mezitím by na to dávno zapomněl. Tohle nebylo dobré, jasně to znamenalo zklamaného Jamese Moriartyho a to byla ta nejděsivější věc na světě, no možná kromě Jamese Moriartyho, kterému se snažíte odepřít orgasmus.
"Sebastiane, ty jsi asi zapomněl na jednu podstatnou věc."
"Hm."
"Já jsem James Moriarty."
Na to bohužel neexistoval žádný argument a Sebastian si pomyslel, že by se vlastně nakonec ani nedivil, kdyby Jim opravdu vytvořil člověka o kterém bude najednou celý svět přesvědčen, že se kvalifikoval do všech disciplín a nakonec je i všechny vyhraje. Na to, aby se ptal jak, byl moc unavený.
"Budeš tady ještě dlouho?" zeptal se s nadějí v hlase.
"No vlastně další tři týdny, mám opravdu mnoho práce. Ale ty můžeš jít spát. Tvůj program je nastavený až od zítřka."
"Oh. No dobře." Sebastian nemohl potlačit zklamání ve svém hlase, když se odebíral ve dveřích.
"Jo Seb, mohl bys prosím zkontrolovat můj denní rozpis a říci mi, co mám v plánu teď?" ukázal k velké dotykové obrazovce na protější zdi.
"Jistě, no teď je šest hodin a od půl sedmé tady máš, uh" Sebastian vytřeštil oči a znovu a znovu zíral na ona tři slova, jestli je opravdu dobře přečetl, protože neexistovala žádná možnost, aby si tohle napsal do pracovního plánu.
"Tak pokračuj"
"Od půl sedmá máš přestávku na sex" přečetl konečně druhý muž a naprázdno polkl.
"Oh ano skutečně je už tolik hodin, proč se nejdeš osprchovat Sebe? Promiň, nějak jsem zapomněl, že i ty už máš dnes plán, ale pokud jsi opravdu tak unavený, tak myslím, že nějaký dělník … " už nedořekl, protože ho umlčel Sebastianův jazyk. Když se vyšší muž konečně odtáhl, Jim byl rudý a lapal po dechu.
"Ani se to nepokoušej doříct, za půl hodiny budeš nahoře! A jestli se zpozdíš jen o minutu, tak budu tak něžný, že z tebe udělám součást naší madrace." zasyčel mu Seb do ucha a odešel.
Jim měl pocit, že má opravdu příliš mnoho práce a bude si muset dát na čas……
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nio Nio | 8. dubna 2013 v 16:26 | Reagovat

Úžasné zpříjemnění dne nemocnému člověku :D Rozhodně nejsem proti dalším takovým fanfikcím :D

2 Charis Charis | Web | 9. dubna 2013 v 9:48 | Reagovat

Přestávka na sex :D Ach jo, jsem teď tak zaneprázdněná, že jsem ti sem zapomněla napsat komentář a ještě ke všemu se nezmůžu na nic konstruktivnějšího... No co, však moji první reakci už znáš :-D

3 Karin Karin | 5. června 2017 v 21:53 | Reagovat

Parádní. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama