Listopad 2013

Výlet - 1. kapitola

30. listopadu 2013 v 19:18 | Englantine |  Výlet
Minulý týden jsme byla na výletě, ale ne jen tak ledajakém, ale na VÝLETĚ!!! Byly jsme v Brně na WHOCONU a reakce byly podobné jako u příliš sprosté nebo příliš fluftoidní povídky. No prostě se dá teď očekávat, že tu bude ještě trochu více zaDoctorováno než dříve. Doufáme, že je to pro vás dobrá zpráva a pokud ne, tak sem teď ani nemusíte chodit, protože máme v hlavě jednu velkou vybuchující Tardis, tak tam Sherlock s Johnem i Jim se Sebastianem budou asi častí návštěvníci. Je to první "kapitolová" povídka co sem dávám a to z toho důvodu, že v mé hlavě je už úplně celá, jen se stále nemůžu dokopat dát ji celou na papír a ještě ani Charis neví a vědět potřebuje. První kapitola je opravdu kradičká, ale mám toho už napsaného více, pokud bude mít něko zájem, tak třeba příští týden můžu dát pokračování. Pro teď drazí alons-y!!!
PS: Případné chyby či přílišné hlouposti omluvte, jsme s Charis ve stavu ovíněnosti a jdeme si povídat sprosté pohádky ...


Jméno

8. listopadu 2013 v 19:43 | Charis |  jednorázovky by Charis

Před pátou a poslední kapitolou Jima v černém mi dovolte, aby se zde objevily ještě dvě kratší povídky z mého pera. Tato první je vlastně pouhým dialogem a zároveň takovým úvodem ke druhé, delší povídce.
Je to rozhovor Sherlocka a Johna, ve kterém vyřeší důležitou věc.
Užijte si čtení :)