Červenec 2014

Jim v černém: Kapitola 5.

24. července 2014 v 15:28 | Charis |  Jim v černém
Po době, která se již může leckomu zdát věčností, přidávám závěrečnou kapitolu k mé první kapitolové povídce s názvem Jim v černém.

Jak už jsem před velkou spoustou měsíců psala v úvodu - tato povídka se nejprve přehoupla z psycho-thrileru na komedii a když jsem psala poslední část, došlo mi, že jsem stvořila značný fluff. Doufám, že se vám bude zakončení líbit a vykouzlí vám aspoň malý úsměv na tváři.

Pokud mi zde necháte komentář, budu moc potěšena.


Výlet - 3. kapitola

23. července 2014 v 23:43 | Englantine |  Výlet
Charis zveřejňuje další kapitolu povídky od Englantine: Ani nebudu počítat kolik dlouhých bezesných nocí, musel tento blog přečkat, než se opět dočkal nějaké pozornosti. Všichni jste si už stejně určitě zvykli, že editaci povídek navštěvujeme asi stejně často jako zubaře, ačkoliv psaní fanfiction pro nás nekončí nikdy.
Pokud se tady objeví aspoň jeden komentář, bude to pro nás znamení, že i přes další hiatus jste na nás zcela nezanevřeli.
Konec vykecávání, zde je další část první kapitolové crossover povídky Výlet od Englantýny.


Výlet

23. července 2014 v 23:14 | Englantine |  kapitolovky by Englantine

Crossover z prostředí našeho milovaného Sherlocka a legendárního Doctora Who.
(Aneb Charis se dodatečně snaží o vytvoření rozcestníku ke kapitolové povídce.)


Je to první "kapitolová" povídka co sem dávám, a to z toho důvodu, že v mé hlavě je už úplně celá, jen se stále nemůžu dokopat dát ji celou na papír a ještě ani Charis neví a vědět potřebuje. První kapitola je opravdu kradičká, ale mám toho už napsaného více, pokud bude mít něko zájem, tak třeba příští týden můžu dát pokračování. Pro teď drazí alons-y!!!