Sekera

24. října 2014 v 18:49 | Englantine |  jednorázovky by Englantine
Tak když mi interneto konečně dovolil přístup, tak rovnou přidám i něco poněkud staršího data, myslím, že je to tak přes rok staré a doufám, že to tu už není (no kdyžtak to smažu no). Je to opět MorMor a tentokrát kombinace oplzlostí a fluftu. Pokud by to někoho pobuřovalo, tak ať raději dál nečte.
Je to opět na zadání Charis a protože to nikdy nemělo název, tak se to ehm jmnenuje podle toho, jak to uložil Word.
sekera, kapka, kotník
"Bastiene!"
"Ne Jime!"
"Já chci! Já jsem Král!"
"Ne, Vaše veličenstvo!"
"Ale já prostě musím jít!"
"Už jsme to probírali, nikam nepůjdeš!"
"Bas! Můj kotník bolí!"
"Býval jsi lepší lhář."
"Začíná mi odumírat noha! Budou mi ji muset amputovat!"
"Což by mi ušetřilo spoustu problémů!"
"Jak jsem si mohl domů nasadit takovou zmiji. Mučí mne! Řeknu to Johnovi!"
Sebastian konečně vešel do ložnice a s úšklebkem na tváři sledoval malého muže, který zlostně škubal pravou nohou, kterou měl koženou manžetou k sloupku postele velikosti king-size.
"John už odešel, musel se jít převléci. A nebuď taková královna dramatu Nic ti není."
"Cože!!? John tam jde? A že není? Není! Trpím tu bolestí a mé noha odumírá!"
"Ale zlato, předevčírem si v této krásné manžetě měl nožky obě a to mnohem výše a mnohem déle…." Sebastian žil s Jamesem už dost dlouho na to, aby věděl, že nikdy nemůže vyhrát argument, ale také věděl, že disponuje velice mocnou zbraní na odvrácení pozornosti.
"Vím, kdy mi noha odumírá!"
"Hm, asi budu muset zase odvést tvou pozornost." Výraz jeho tváře se změnil a oči mu o několik odstínů ztmavly.
Jim nasucho polkl a znovu se zavrtěla, ale tentokrát to s nepohodlím nemělo co dělat. Hladově se zadíval na spoře oděného muže před sebou, který byl opravdu nepříjemně daleko od něj. A trpělivost opravdu nebyla cnost Jamese Moriartyho.
"To povídal jeden tuhle, ale muže činu by jeden pohledal." menší muž věděl, že je na tenkém ledě, ale nemohl si pomoci a dál provokoval, cítil vzrušené brnění na kůži, jak se mu povedlo odtočit dynamiku argumentu ve svůj prospěch a ač věděl, že je to jen na několik okamžiků, užíval si falešný pocit moci. "Ale tuhle jsem jednoho potkal, celkem vazba Sebi a posiloval, vlastně to bylo v posilovně, měl vážně široký krk a víš, co bylo nejvíc sexy?" Kdyby tu byl ještě John, tak měl potvrzení toho, že opravdu nedisponuje pražádným pudem sebezáchovy, protože jinak by jistě nedráždil muže, který je dvakrát jeho váhy a problémem přílišného přivlastňovacího chování, tímto způsobem a v této pozici bez možnosti úniku. Nemohl si však pomoci, rozčilený Sebastian byl jeden z jeho tajných kink a ač si uvědomoval, že by to mohlo dost bolet, pokračoval: "Kapka potu, která mu stékala po hrudi, už jsem zmínil, že jsem možná otočil termostat za účelem zbavení přebytečných částí oděvu? A kde jsem to přestal? Ach ano, kapka potu stékající po svalnaté hrudi, vlastně vzpomínám si, že jsem nechtěl nic jiného než ji slíznout.. Uh" nikdy nemohl dál pokračovat, protože Sebastian hluboce zavrčel a vrhl se k posteli. Během následující hodiny si Jim téměř nic nepamatuje, ale když zpětně hodnotil škody, tak to nepřežilo 350 librové povlečení z egyptské bavlny, dva polštáře plněné labutím peřím, prává polovina závěsu, metr tapety z 18. století a i ona kožená manžeta. Škody na jeho těle čítaly 28 tmavých modřin od kousnutí, tři podlitiny ve tvaru Sebastianovi ruky, 11 škrábanců a plné čtyři dny neschopnosti důstojné chůze a 6 dnů neschopnosti správně sedět a co bylo nejhorší plný týden sexuální abstinence vynucené jeho tělem.
Ani Sebastian si řádně nepamatoval, co všechno se dělo po tom, co ho ta mrňavá fretka dokázala vyprovokovat, až viděl jen tmavě fialovou. Ale věděl, že hodinu a půl později je cítil, jako kdyby právě běžel maraton přes Andy a jak se jeho mysl usazovala začínal lehce panikařit, protože věděl, že by svého přítele opravdu dokázal zlomit na dva ještě menší a nedalo by mu to ani moc práce. Proto sebral síly a otočil se na bok a zvedl peřinu, pod kterou se skrývalo malé tělo, svraštil obočí, když viděl jak moc nepořádek Jim vypadal, ale na druhé straně si nemohl nevšimnout lehkého, nepřítomného úsměvu na mužově tváři. S vypětím všech sil se posadil, aby si mohl Jima pořádně prohlédnout:
"Jimi, jsi ok?"
"Emm…"
"No tak zlato, mluv se mnou, pak můžeš spát? Jsi v pořádku? Bolí tě něco?"
"Ne… eh… všechno… cuddles…. sleep.." Jim nesrozumitelně mumlal a podvědomě se snažil přesunout ke zdroji tepla, které poskytovalo Sebastianovo tělo.
Druhý muž si povzdechl a už se chystal poslechnout své tělo, které nechtělo nic jiného, než si znovu lehnout, ale nějaký dotěrný hlas vzadu v jeho mysli, které byla stále v mlžném oparu, na něho pokřikoval, že by se měl alespoň ujistit, že Jima vážně nepolámal. Sebral mu proto lehce potrhanou pokrývku, ignoroval nesouhlasné mumlání a začal důkladně, ale přesto jemně přejíždět dlaněmi po celém Jamesově čím dál tím zhmožděněji vypadajícím těle, aby se ujistil, že všechny kosti a klouby jsou tam, kde mají být. Nakonec si oddechl a snažil se zaplašit plíživý provinilý pocit, ač věděl, že si o tom Jim sám koledoval a chtěl, tak neměl úplně nejlepší pocit při pohledu na bledou kůži, která začínala hrát několika dalšími odstíny. Myšlenky zaplašil, znovu si lehl a pomohl Jimovi uvelebit se na jeho hrudi, usnout mu nečinilo žádné potíže.
Probudil ho tichý smích. Dezorientovaně nadzvedl hlavu a uvědomil si, že Jim se chichotá do jeho hrudi.
"Tobě je ještě do smíchu?"
"Byls to ty."
"Co?" na odpovědi od Moriartyho ještě příliš spal.
"No je to legrační."
"Eh."
"Žárlil jsi na sebe."
"Jimi co.. "
"No předtím, mluvil jsem o minulé středě, o tobě v naší posilovně a ty sis to neuvědomil, je to legrační, au… " vykřikl, jak se ze Sebastiana přetočil na záda vedle něho.
"Jsi v pohodě?"
"Asi se nemohu hýbat."
"Tak to účel splnilo" Sebastian se ušklíbl a zvedl polovinu kožené manžety, kterou sám asi před hodinou zničil "asi budu potřebovat nové"
"Ale já tam musím jít!" vzpomněl si Jim, proč to vlastně všechno začalo
"Jamesi, drahý, mluvily jsme o tom! Zavraždění nejnovějšího dědice trůnu ti popularitu nezíská!"
"Nepotřebuji popularitu, budu absolutní monarcha!"
"I ten potřebuje alespoň nějakou podporu lidu a zničením křtu momentálně nejmilovanějšího dítěte Brtitánie si ji nezískáš!"
"Když já měl pro něho dárek!"
"O tom jsme už také mluvili a myslel jsem, že ti to už dostatečně vysvětlil John, když se jim narodila Lili, elektrická sekera není vhodný dárek pro novorozence!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Charis Charis | Web | 24. října 2014 v 19:03 | Reagovat

Tahle povídka se dá zadatovat celkem přesně :-D  Vzpomínám si na ní dobře a opět mě královsky pobavila. A navíc ještě je v ní skytý mpreg! Co si víc přát... ehm... že by nějaký nový MorMor?

2 Karin Karin | 5. června 2017 v 22:16 | Reagovat

Parádní. [:tired:]  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama