Červen 2015

Pouť: 2. kapitola

26. června 2015 v 21:51 | Charis |  Pouť
Druhá kapitola o nočním pátrání, nečekaném setkání a otázce bez odpovědi.


Pouť: 1. kapitola

22. června 2015 v 13:01 | Charis |  Pouť
První kapitola o tom, jak se Winchesterovi vydají na pouť, což se Samovi moc nezamlouvá, ale Dean si trochu zastřílí a podaruje své milované.

Hezké čtení.


Pouť

22. června 2015 v 12:18 | Charis |  kapitolovky by Charis
Zveřejnění se konečně dočkala má druhá a skutečně dokončená kapitolová povídka! Je to můj nejdelší počin, jež neskončil pouze jako další nekonečná, nikdy neukončená a navěky zapomenutá věc. A ačkoliv mi její napsání zabralo asi dva a půl měsíce, je to pro mě osobní rekord Usmívající se

Tuto povídku bych chtěla věnovat jedné důležité osobě, která zasáhla do našich životů a udělala z nich ještě větší chaos díky její obsesi po Supernatural. Věnuji ji ale hlavně z toho důvodu, že dnes je její slavný den!

Všechno nejlepší, drahoušku!

A vzhledem k tomu, že jsem již zmínila Supernatural, musím potvrdit, že tato kapitolovka patří právě do tohoto fandomu. Bude rozdělená do několika nepříliš dlouhých kapitol (protože blog z nějakého důvodu neumožňuje zveřejnit článek delší čtyř tisíc znaků), které během následujících týdnů postupně zveřejním.

> Pouť <

Děj začíná v okamžiku, kdy Sam a Dean přijedou vyšetřovat nevysvětlitelná úmrtí mladých lidí, které spojuje jenom jedna jediná věc - návštěva místní pouti. Pomáhat jim v tom bude i nebude Castiel, aby se nakonec mohli tváří v tvář setkat s jednou z nejsilnějších nemesis, jaké kdy museli čelit.