Korunovace

13. října 2015 v 10:02 | Englantine |  zkazky z Baker street by Englantine
Nejsem si jistá, zda sem vůbec ještě někdo chodí, i když vím, že Charis není zdaleka takový tragéd jako já (já za to ale vážně nemůžu, myslím, že na mě pravděpodobně někdo umístil filtr vnímání a já na tento blog prakticky zapomenu minutu po tom, co na něj myslím! :D ) a dokonce rozšířila fandom! Ale původní myšlenka byla stejně vytvořit náš soukromý archiv a je ještě spoutu už archaických věcí, které ještě nespatřily světlo blogového světa, takže se budu snažit bojovat se svým filtrem vnímání a postupně je sem všechny umístit a to mě snad inspiruje i k dalšímu psaní ..
Takže upozornění, tato zkazka obsahuje absurditu, odkazy na neslušné chování Jamese a Sebastiana, sprostá slova, opilého Jima, náznak na změnu zaběhnuté linie britské královské rodiny ... pravděpodobně celkově příliš nedává smysl


Korunovace
"Sebiííí! Můj Sebi-Webby!"
"Oh Jime NO! Řekni mi, že jsi dnes nepřebíral poštu!"
"Samozřetelně, že přebíral! Víš, že náš pošťák je tak hot? A proč se říká hot? To jako, že je teplo mě nebo jemu? Já z něj měl spíše zimnici, ale donesl moc hezký balíček!"
"Jamesi! To bylo na tvou korunovaci!"
"Já jsem král! Jsem král světa!"
"Zítra budeš leda tak král porcelánové říše, ne vlastně ty budeš spíš poddaný porcelánového boha."
"Moriarty je vždycky králíček Sebi, to nevíš? Bůh jsi přeci ty."
"Vážně, to musí být horší, než jsem myslel. Co zbylo?"
"Jsi bůh! Bůh kralování! Nikdo mi neumí nasadit korunu tak jako ty!"
"Co zbylo Jime?"
"Vlastně není příliš pohoršující mít veřejnou korunovaci?"
"Jime, to nebudu já, kdo ti zítra nasadí korunu. A znovu, co zbylo?
"Víno možná něco jiného, ale já chci tebe. Nikdo to neumí jako ty."
"Jako bys měl s čím porovnávat. A vůbec odmítám s tebou vést tuto konverzaci. Vlastně bych tě nejspíš měl vzít na pohotovost, protože tam byly tři druhy velice kvalitního Absintu, které tu nikde nevidím."
"Pamatuješ na Inkvizitora? Sakra já jsem král a požaduji tebe. Kdo jiný vlastně na to má pravomoc?"
"Stále odbočuješ od tématu, nevím, proč by mě teď měla zajímat poloha, kterou se už měsíc snažíš vypáčit z Johna, po té co ti v opilosti sdělil, že při ní poprvé omdlel při sexu. A abych zodpověděl tvou otázku, tak korunovaci samozřejmě tradičně provádí arcibiskup z Canterbury."
"Fůůj takový dědek! Toho nechci."
"je to tradice Jime a teď bys vážně měl spolknout pár aspirinů a jít spát. Ať zítra bulváry nepíší, že nový král je zombie."
"Vsadím se, že je impotentní! Vždyť je mu přes 70!"
"Jamesi Moriarty, řekni mi, že jsi právě nemyslel na sex s téměř 80letým církevním hodnostářem!
"Fuj, když to řekneš nahlas, je to ještě horší!"
"Na tohle snad musí existovat léky!"
"Co? Ty jsi tady začal s tím, že mi má korunu nasadit někdo jiný a pak jsi vytáhl toho dedka, já jsem ti jen chtěl říci, že tě mám rád a podělím se s tebou o Inkvizitora."
"Grr Jamesi, ale on ti opravdu jen NASADÍ KORUNU!" A přestaň být perverzní, nezapomeň, že zítra bys měl být schopen sedět na trůnu a jsem si téměř jistý, že po tom inkvizitorovi bys nebyl."
"Hm Sebi, už jsi velký kluk a už bys mohl vědět, že bez jistých věcí není možné nasadit korunu a ty věci odmítám dělat s tím gerontologickým úchylem! A proč by měl inkvizitor bránit v sezení? Podívej, teď také sedím!"
"Ty jsi už dělal inkvizitora? S kým?!!"
"Nabídl jsem tomu poslíčkovi, přišlo mi to slušné."
"Ne, ne, ne to už je i na mě moc! Já se mu už hodinu snažím připomenout, že má být zítra korunován králem Velké Británie a všech nových i starých kolonií a n tady stále blábolí takové sračky a pak mi ještě, jen tak mimochodem sdělí, že se nechal ošukat od poslíčka! Fuck! Fuck!"
"Sebe! Sebi! Basi! TOHO Inkvizitora dostanu až zítra, tedy návod, zmáčkl jsem Johna, tak to bude dárek ke korunovaci a proto k sobě i s tou druhou korunou chci pustit jen tebe, chci, abys mi všechny koruny nasazoval jen ty!"
"Ale co ten poslíček, jsi říkal.."
"Tento inkvizitor Bas, dáš si? Čtyři druhy absintu, vodka, burbon, Martiny a čtyři lžičky cukru. Návod na inkvizitora byl na láhvi."
"Eee.."
"Dobře, teď potřebuji 64 minut, laptop, telefon a černou kávu. Koruny mi umíš nasazovat jen ty. Co Sebi, přemýšlel jsi o sobě někdy jako o arcibiskupovi?"

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 6. června 2017 v 22:08 | Reagovat

Kam na ty nápady chodíš. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama